OBM – Overijsselse Bond van Muziekverenigingen

Overijsselse Bond van Muziekverenigingen – OBM

Inlichtingen: http://www.obmov.nl/

Bestuursleden DB Overijsselse Bond van Muziekverenigingen
Voorzitter Secretaris Penningmeester
Jack Stolp Johan Abbink Bert van Faassen
Potgieterstraat 23 Linthorstlaan 30 Judith van Marlelaan 29
7651 GA Tubbergen 7671 GZ Vriezenveen 7701 HV Dedemsvaart
0546-623128 0546-563008 0523-616166
06-38921969 06-54922794
voorzitter@obmov.nl secretaris@obmov.nl penningmeester@obmov.nl
Bestuursleden Doelgroepen
Blaasmuziek SMP MT
Wout Ligterink Louis van Roden Mirande Droste
Olieslager 34 Vuchtelanden 5 Scholtinkstraat 12
7463 DA Rijssen 7542 ME Enschede 7581 AS Losser
053-2312433
06-2077591 06-40467518 06-14134656
blaasmuziek@obmov.nl smp@obmov.nl mt@obmov.nl
Diversen
Jeugd & Educatie Examen Secretaris Jubileum functionaris
Erika Bijlsma Johan Abbink Jack Stolp
Vriezenveenseweg 7 A Linthorstlaan 30 Potgieterstraat 23
 7641 AH  Wierden 7671 GZ Vriezenveen 7651 GA Tubbergen
0546-563008 0546-623128
06-24715947 06-54922794 06-38921969
jeugd_educatie@obmov.nl examens@obmov.nl jubileumfunct@obmov.nl