MNHU – Muziekorganisatie Noord-Holland/Utrecht

Muziekorganisatie Noord-Holland/Utrecht – MNHU

Inlichtingen: www.mnhu.nl

Bestuursleden DB Muziekorganisatie Noord-Holland Utrecht
Voorzitter Secretaris Penningmeester
Arnold van Workum Herman Borg Frank van Enkhuizen
tel.: 020-6109025 tel.: 0229-591969
e: workum51@planet.nl e: secretaris@mnhu.nl e: fvenkhuizen@kpnmail.nl
Speldjes/insignes
Gerard Sneek
tel: 0229 – 58 22 79
e: g.sneek@kpnplanet.nl    
   
Bestuurslid Blaasmuziek Bestuurslid Show, Mars & Percussie Bestuurslid M&T
Teun Roodenburg Jaap van Waveren Joop van Velsen
e: t.roodenburg@planet.nl e: j.van.waveren@upcmail.nl e: mt@mnhu.nl
   
Bestuurslid Educatie & Jeugdbeleid Examensecretaris Contactpersoon Color Guard
Arnold van Workum Arnold van Workum Cor Tjipjes
tel.: 020-6109025 tel.: 020-6109025  tel.: 075-628 00 10
e: workum51@planet.nl e: workum51@planet.nl e: cjtjipjes@cs.com