MBGF – Muziekbond Gelderland/Flevoland

Muziekbond Gelderland/Flevoland – MBGF

Inlichtingen: www.mbgf.nl

Bestuursleden DB Muziekbond Gelderland Flevoland
Voorzitter Secretaris Penningmeester
Chris Timmer Albert Steert G. Graffelman
Kruisweg 69 Schiksweg 3 De Oldenoord 9
8081 LS Elburg 8097 SE  OOSTERWOLDE 7021 NK  ZELHEM
Tel.: 0525-683463 Tel.: 0525 – 621560 Tel.: 0314-622594
E-mail: voorzitter@mbgf.nl E-mail: secretaris@mbgf.nl E-mail: penningmeester@mbgf.nl
Bestuursleden Doelgroepen
     
Bestuurslid Blaasmuziek Bestuurslid Blaasmuziek Bestuurslid Show, Mars & Percussie
Ap Reugebrink, voorzitter Marcel Berendsen Patrice van Schie
Klarenbeekseweg 2 Zuiderstraat 1 Hortensiastraat 14
7383 EA  VOORST 7035 AW  Kilder 7021 WS  Zelhem
Tel.: 06-36060032 Tel.: 06-21659582 Tel.: 0314-624275
E-mail: blaasmuziek@mbgf.nl E-mail: mberendsen1994@kpnmail.nl E-mail: smp@mbgf.nl
   
Bestuurslid Educatie & Jeugdbeleid Examen Secretaris Algemeen bestuurslid, taakgroep SMP
Ap Reugebrink Ap Reugebrink Piet Wouterse
Klarenbeekseweg 2 Klarenbeekseweg 2 Punter 12
7383 EA  VOORST 7383 EA Voorst 3891 ZX Zeewolde
Tel.: 06-36060032 Tel.: 06-36060032 Tel.: 036-5227860
E-mail: educatie.jeugd@mbgf.nl E-mail: examens@mbgf.nl E-mail: p.wouterse@xmsnet.nl

 

Algemeen bestuurslid  Bestuurslid Innovatie & Projecten
Rob Zeebregts  Marc Gouswaart
Van der Rennestraat 20  Kuyperstraat 59
7037 AP  BEEK  8072 BG  NUNSPEET
Tel.: 0316-531226
E-mail: mip@wxs.nl  E-mail: projecten@mbgf.nl