Contactgegevens MGD

Samenstelling van het bestuur van Muziekbond Groningen Drenthe (MGD)

De bestuursleden van de MGD hebben elk hun eigen aandachtsgebied.

Voorzitter – Sikke Dijkstra,  voorzitter@mgdonline.nl
2de voorzitter  – Pieter Peters, peters@mgdonline.nl
Penningmeester  – Ben Wilts, penningmeester@mgdonline.nl
2de penningmeester – Wiebo Nanninga, nanninga@mgdonline.nl
Secretaris, cie. educatie en jeugd  – Cor Blankenstijn, secretaris@mgdonline.nl
2de secretaris, cie. educatie en jeugd  – Romi Valkema, 2desecretaris@mgdonline.nl
Concourssecretaris  – Ria Mulder, concourssecretaris@mgdonline.nl
Majorette en Twirl  – Ben Wilts, MTC@mgdonline.nl
Show, Mars en Percussie  – Wietse Praamstra, smp@mdgonline.nl
Jubilea – Barteld Luning, jubilea@mgdonline.nl
Voorzitter commissie blaasmuziek – Wiebo Nanninga, nanninga@mgdonline.nl
Lid commissie blaasmuziek –  Pieter Peters, peters@mgdonline.nl
Talentontwikkeling – Erik Wiersema, talent@mgdonline.nl

Kijk voor meer informatie op: http://www.mgdonline.nl